poniedziałek, 6 maja 2013

Bohaterowie

Główni bohaterowie:

Patrycja Michalska (20l.) - Wiecznie uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do życia. Niepoprawna romantyczka, choć jest najrozsądniejsza i najodpowiedzialniejsza. Ma w sobie zadzior, czasami potrafi być ostra, ale w środku jest bardzo wrażliwą dziewczyną, która szuka klauna na białym koniu. Do szaleństwa zakochana w tańcu towarzyskim.

Dominika Król (20l.) - Jest najmłodsza z 3 przyjaciółek. "Niewyżyta erotycznie", jak mówią o niej przyjaciółki. Troszkę zboczona, to jej zawsze trzeba powtarzać i tłumaczyć dowcip, bo go nie może zrozumieć. Na pierwszy rzut oka odważna, choć w środku kryje się nieśmiałe stworzonko. Interesuje się śpiewem i gra na gitarze.

Paulina Lewandowska (20l.) - Najstarsza, co nie oznacza, że najrozważniejsza z dziewczyn. Potrafi się ukrywać ze szczęściem, podczas, gdy jej przyjaciółki skaczą z radości, kiedy leci jakaś piosenka 1D. Bardzo uparta. Hobby? Jedzenie i marudzenie. Czasem zachowuje się jak dziecko, ale tylko w sytuacjach, kiedy naprawdę może sobie na to pozwolić. Ukrywa swoje uczucia i zachowania, chociaż to ona jako jedyna nie potrafi pohamować śmiechu wtedy, kiedy trzeba. Interesuje się sportem, a zwłaszcza piłką nożną.

One Direction Ich chyba nie muszę przedstawiać, choć główną rolę w tym opowiadaniu grają  
     Louis Tomlinson (23l.) , Harry Styles (20l. )  i Niall Horan (21 l.)

Pozdrawiam moje przyjaciółki, bo to piszę dla nich i za ich namową. Kochane jesteście, dziewczyny :*
2 komentarze:

  1. W szkole masz kopa za "niewyżyta erotycznie" XD
    A tak po za tym, to awwwwwwwwwwww hah. Kochamy cię wariatko <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Patryś! Jak to czytam, to normalnie, cała prawda o was <3 ! Wgl, zapowiada się genialnie już po samym waszym opisie :*
    Zobaczymy, która dłużej wytrwa z czytanie ^^ Ps zdjęcia też idealnie dobrane :*

    OdpowiedzUsuń